Kamienica w Warszawie

Kamienica w Warszawie

W listopadzie ruszamy z remontem naszej nowej inwestycji - mieszkania w Warszawie.

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Daniłowiczowskiej 18 w kamienicy, którą wzniesiono dla urzędników oddziału rosyjskiego Banku Państwa. Z ciekawostek - jest to obecnie jedyny zachowany obiekt przy ulicy Daniłowiczowskiej wybudowany przed rokiem 1939.

Przyznajemy się, że po doświadczeniach z naszym ostatnim projektem- kamienicy w Łodzi, zakochaliśmy się w tego typu budynkach. Mają one swoją duszę i historię. Zauroczyły nas wysokie pomieszczenia, ogromne okna i przestrzeń- miejsca te mają wg nas wielki potencjał. Dlatego też postanowiliśmy ponownie zainwestować w mieszkanie w kamienicy. I jak zawsze do tej pory projektowaliśmy mieszkania sami, tak tym razem zdecydowaliśmy się na współpracę z biurem architektonicznym. Zdecydowaliśmy się na podjęcie takiej współpracy, gdyż stwierdziliśmy, że połączenie naszego doświadczenia z wiedzą biura architektonicznego pozwoli stworzyć konkurencyjny lokal z ciekawymi rozwiązaniami a to przełoży się na szybszy najem i wyższe ROI. Dodatkowo współpraca ze specjalistami zdejmuje z nas inwestorów wiele obowiązków a dzięki temu oszczędzamy sporo czasu. Poza tym jest to ciekawe doświadczenie, które pozwala skonfrontować nasz obraz nieruchomości z wizją specjalisty :)

Jesteśmy już po inwentaryzacji mieszkania, sporządzeniu planu układu funkcjonalnego  oraz wstępnej wersji aranżacji mieszkania.

Zatem czekamy już tylko na wejście ekipy do lokalu i zaczynamy!


Zrzut ekranu 2018-10-21 o 174100pngZrzut ekranu 2018-10-21 o 174339pngZrzut ekranu 2018-10-21 o 182025pngZrzut ekranu 2018-10-21 o 182042png